Kazdağları’nın eteklerinde, Edremit Körfezi’ne hakim bir konumda bulunan otelimizde; güne çeşitli kuş cıvıltıları ve horoz ötüşleri eşliğinde uyanırsınız… Köyümüzden ve çevre köylerden alınmış taze süt, tereyağı, yumurta, yeşillikler, zeytinler, ev yapımı reçeller, bol çeşitli doğal ve mükellef bir kahvaltı yapabilirsiniz. Ardından dilerseniz huzurlu bahçemizin ve muhteşem manzaranın keyfini çıkarır, dilerseniz Kazdağları’na giden birkaç parkurdan birini seçip yürüyüş yapabilirsiniz.

Sarı Konak Butik Otel bir dağ oteli olup, denize 2 km. mesafededir. Konsepti ile size huzurlu ve bol oksijenli organik bir tatil imkanı sunar. Denize inmek istemeyen misafirlerimiz ise, terasımızda güneşlenme imkanı bulabilir ve doğanın tadını çıkarabilir.

Şehirlerin kalabalık karmaşası ve stresinden kaçan misafirlerimizin, huzurlu birkaç gün geçirip, olabildiğince keyif almalarını sağlamak en büyük arzumuz.

Doğayı solumak, doğalı tatmak, huzuru yaşamak isteyen herkesi bekleriz...

~

Konaklamanız esnasında yöre ve civarında ilginizi çekebilecek noktaları ziyaret edebilirsiniz. Sarı Konak Butik Otel'e yakın gezilebilecek yerler için buraya tıklayabilirsiniz.

Hemen

Yerini Ayırt!